+22 813 88 68
Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce

Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce

Wydawnictwo: Bee The Adventure

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Po spektakularnym sukcesie książki „Zostań bohaterką własnego życia!" nadchodzi pozycja obowiązkowa dla kobiet dojrzałych. Magda Bębenek spisała prawdziwe historie inspirujących kobiet czterdziesto-, pięćdziesięcio- i sześćdziesięcioletnich, które przeprowadzają czytelniczki przez okres życiowych zmian wieku średniego i udowadniają, że może być on najlepszym, co nas do tej pory spotkało. Projekt „Polka potrafi" opiera się na pokazywaniu budujących i wspierających historii wziętych z życia zwyczajnych-niezwyczajnych kobiet,...
39.00zł 35.99zł
   Pin it

Po spektakularnym sukcesie książki „Zostań bohaterką własnego życia!" nadchodzi pozycja obowiązkowa dla kobiet dojrzałych. Magda Bębenek spisała prawdziwe historie inspirujących kobiet czterdziesto-, pięćdziesięcio- i sześćdziesięcioletnich, które przeprowadzają czytelniczki przez okres życiowych zmian wieku średniego i udowadniają, że może być on najlepszym, co nas do tej pory spotkało.

Projekt „Polka potrafi" opiera się na pokazywaniu budujących i wspierających historii wziętych z życia zwyczajnych-niezwyczajnych kobiet, które inspirują i motywują odbiorczynie do bardziej świadomej kreacji swojego życia. Pokazują, czym się kierować, by być w zgodzie ze sobą i jak budować swoje szczęście. „Życie zaczyna się po 40-tce!" jest książką pełną ciepła i szczerości, jednocześnie dającą praktyczne wskazówki dla osób poszukujących odpowiedzi dotyczących swojego życia.
Historie bohaterek przedstawione są w sposób, który pozwala zaprzyjaźnić się z nimi i poczuć, jakby siedziały razem z nami przy kawie. Autorka śledzi losy kilkunastu Polek, które dają świadectwo tego, jak wiele mogą zdziałać w naszym życiu: ciągły rozwój, odnalezienie pasji i determinacja w działaniu, a także tego, jak daleko zaprowadzą nas konsekwentnie stawiane „pierwsze kroki". Kobiety te różni: miejsce pochodzenia i zamieszkania, wiek, doświadczenia zawodowe i osobiste oraz sytuacja finansowa. Ważniejsze jednak jest to, co je łączy: pasja do tego, co robią, młodzieńcza energia i radość życia oraz odwaga do spełnienia marzeń. Niezależnie od tego, co „wypada", a czego nie.

Jeśli pojawiają się w Was pytania: Czy ja naprawdę mogę się jeszcze nauczyć nowego języka? Naprawdę mogę zacząć własny biznes? Czy jeszcze się kiedykolwiek zakocham? Że jeszcze mogę wziąć rozwód? Sprzedać dom? Czy mam w sobie wystarczająco dużo siły do tego, żeby wprowadzić zmiany, których chcę w moim życiu? – nasza odpowiedź jest jednoznaczna: TAK!

„Myślę, że nie chodzi o wiek bohaterek, lecz ich fascynujące historie i posłanie tej książki: w życiu liczą się pro-aktywność i odwaga bycia sobą. Taka właśnie jest Magda: zachwycająco odważna młoda kobieta. Piękna, mądra i utalentowana, pełna entuzjazmu pasjonatka życia, zdumiewający wulkan energii i pomysłów.
 Książka Magdy jest niebezpieczna, bo może zmienić Twoje myślenie o tym, co jest dla Ciebie możliwe, a przez to zmienić całe Twoje życie! Jeżeli szukasz inspiracji do dobrych zmian, jeżeli potrzebujesz uwierzyć w siebie i swoje marzenia – to jest książka dla Ciebie. Przeczytałam ją jednym tchem z wypiekami na twarzy. Polecam!" – powiedziała o książce Ewa Foley.

Znajdziecie tu opowieści o sukcesach i porażkach, momentach decyzji oraz podejściu do życia po czterdziestce – książka jest cudownym prezentem dla kobiet stojących u progu tzw. drugiej dojrzałości. Prezentem, który pomoże przejść okres, w jaki teraz wchodzą: zmian swoich priorytetów, swoistej renegocjacji związków z bliskimi osobami, odkrywania tego, kim są - tu i teraz.

„Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce" to niespełna trzysta stron, które staną się najlepszymi przyjaciółkami, powierniczkami i inspiratorkami Polek po czterdziestce!

autorMagda Bębenek
rok wydaniaWarszawa 2014
liczba stron288
oprawamiękka