+22 813 88 68
Podwójne spełnienie. Sukces w życiu i zawodzie

Podwójne spełnienie. Sukces w życiu i zawodzie

Wydawnictwo: Sursum

Dostępność: Chwilowy brak towaru

„Często rozróżniamy dwa obszary naszego życia. Z jednej strony stawiamy rodzinę, osobiste spełnienie i własne szczęście w relacjach z innymi ludźmi, z drugiej zaś pracę i wykonywany przez nas zawód. Czy możliwy jest jednak taki podział? Nawet jeśli oddzielamy te dwa obszary od siebie, to i tak rządzą się one tymi samymi prawami odnoszącymi się do sukcesów i niepowodzeń, szczęścia i nieszczęścia, porządków życia i porządków miłości.   Ustawienia rodzin zajmowały się na samym początku przede wszystkim...
30.00zł
   Pin it

„Często rozróżniamy dwa obszary naszego życia. Z jednej strony stawiamy rodzinę, osobiste spełnienie i własne szczęście w relacjach z innymi ludźmi, z drugiej zaś pracę i wykonywany przez nas zawód. Czy możliwy jest jednak taki podział? Nawet jeśli oddzielamy te dwa obszary od siebie, to i tak rządzą się one tymi samymi prawami odnoszącymi się do sukcesów i niepowodzeń, szczęścia i nieszczęścia, porządków życia i porządków miłości.

 

Ustawienia rodzin zajmowały się na samym początku przede wszystkim osobistymi związkami i relacjami. Wydobyły na światło dzienne podstawowe porządki miłości, wedle których nasze związki albo się spełnią, albo skazane będą na niepowodzenie. Kiedy zacząłem bacznie się przyglądać prawom rządzącym sukcesem i niepowodzeniem w pracy i zawodzie oraz tym, które działają w ramach przedsiębiorstw i organizacji, zobaczyłem, że wszystko podlega tym samym porządkom”.

 

Bert Hellinger (ur. w 1925), to jeden z najwybitniejszych współczesnych psychologów. Dwadzieścia pięć lat w zakonie, spędzonych częściowo na misji u Zulusów, przyniosło mu mnóstwo nietypowych dla psychologa, doświadczeń. Wszechstronnie wykształcony psychologicznie, studiował również filozofię, teologię i pedagogikę. W swoich metodach leczenia Hellinger wychodzi bardzo daleko poza psychologiczny standard. Autor czterdziestu bestsellerów. Pokochał Polskę i często prowadzi tu gościnne wykłady, szkolenia i warsztaty.

(ur. w 1925), to jeden z najwybitniejszych współczesnych psychologów. Dwadzieścia pięć lat w zakonie, spędzonych częściowo na misji u Zulusów, przyniosło mu mnóstwo nietypowych dla psychologa, doświadczeń. Wszechstronnie wykształcony psychologicznie, studiował również filozofię, teologię i pedagogikę. W swoich metodach leczenia Hellinger wychodzi bardzo daleko poza psychologiczny standard. Autor czterdziestu bestsellerów. Pokochał Polskę i często prowadzi tu gościnne wykłady, szkolenia i warsztaty.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorBert Hellinger
rok wydaniaWrocław 2010
liczba stron90
wymiary12.50 x 20.50 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-918041-7-9
tłumaczAnna Choińska
tytuł oryginałuErfolge im Leben, Erfolge im Beruf