+22 813 88 68
Mój syn i życie po życiu

Mój syn i życie po życiu

Wydawnictwo: Samsara

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Doktor Elisa Medhus nigdy nie wierzyła w życie po życiu. Będąc znakomitą lekarką ulokowała swoją wiarę w zdobycze nauki. Wszystko zmieniło się po tym, gdy jej syn odebrał sobie życie i później kontaktował się z nią z drugiej strony. Intymna, pełna boleści oraz oświecająca podróż przebiega od cierpienia i sceptycyzmu aż po ukojenie i wiarę. Książka „Mój syn i życie po życiu”, która powstała w oparciu o szalenie popularny blog Channeling Erik, udziela odpowiedzi na najpowszechniejsze pytania o ludzką egzystencję. Eryk...
34.90zł 31.49zł
   Pin it

Doktor Elisa Medhus nigdy nie wierzyła w życie po życiu. Będąc znakomitą lekarką ulokowała swoją wiarę w zdobycze nauki. Wszystko zmieniło się po tym, gdy jej syn odebrał sobie życie i później kontaktował się z nią z drugiej strony.

Intymna, pełna boleści oraz oświecająca podróż przebiega od cierpienia i sceptycyzmu aż po ukojenie i wiarę. Książka „Mój syn i życie po życiu”, która powstała w oparciu o szalenie popularny blog Channeling Erik, udziela odpowiedzi na najpowszechniejsze pytania o ludzką egzystencję.

Eryk szczerze i mądrze przemawia z drugiej strony, w sposób tragiczny i jednocześnie podnoszący na duchu, dokładnie opisuje swoje własne doświadczenia oraz udziela nowych odpowiedzi na temat charakteru dusz, śmierci oraz życia po życiu- odpowiedzi, które potencjalnie mogą na zawsze zmienić nasze życie.

autorElisa Medhus
rok wydaniaBiałystok 2014
wymiaryA5
tłumaczKatarzyna Gąsiorowska
tytuł oryginałuMy Son and the Afterlife: Conversations from the Other Side

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: