+22 813 88 68
Medycyna Wibracyjna

Medycyna Wibracyjna

Wydawnictwo: CoJaNaTo

Dostępność: W magazynie

Niniejsza książka jest podsumowaniem wieloletnich poszukiwao klucza do uzdrowienia życia ludzkiego, który potrafiłby uruchomid mechanizmy samoleczenia, pozwalające przynieśd ulgę w ludzkim cierpieniu w zakresie jego losu i ciała fizycznego. Jest dedykowana osobom zajmującym się uzdrawianiem lub poszukującym dróg zrozumienia i uzdrowienia siebie lub swoich pacjentów. Warunkiem zarezonowania z tekstem jest jednak pełna otwartośd czytelnika na zapoznanie się i ewentualnie przyjęcie nowych paradygmatów postrzegania Istoty Ludzkiej. Wszystko w świecie i...
46.90zł 42.49zł
   Pin it

Niniejsza książka jest podsumowaniem wieloletnich poszukiwao klucza do uzdrowienia życia ludzkiego, który potrafiłby uruchomid mechanizmy samoleczenia, pozwalające przynieśd ulgę w ludzkim cierpieniu w zakresie jego losu i ciała fizycznego. Jest dedykowana osobom zajmującym się uzdrawianiem lub poszukującym dróg zrozumienia i uzdrowienia siebie lub swoich pacjentów. Warunkiem zarezonowania z tekstem jest jednak pełna otwartośd czytelnika na zapoznanie się i ewentualnie przyjęcie nowych paradygmatów postrzegania Istoty Ludzkiej.
Wszystko w świecie i poza nim jest wibracją harmonijnych, kosmicznych dźwięków, współgrających ze sobą od początku istnienia życia w każdej z przejawionych jego form.
Każdy z nas jest zminiaturyzowanym odzwierciedleniem Wszechświata (makrokosmosu), wpisanego w istotę ludzką (mikrokosmos). Zrozumienie mowy ciała jest równoznaczne ze zrozumieniem praw rządzących wszystkim, co istnieje we wszechświecie.
Oddziałując niebiańską esencją dźwięków, sprowadzoną na ziemski plan w postaci kamertonów planetarnych, możemy skutecznie przywrócid moc ciału, umysłowi i duszy, jednocześnie zasilając wszechświat. Podobnie jak wokół Słooca orbitują planety i gwiazdy naszego układu słonecznego, czakry i punkty akupunkturowe są rozmieszczone na swoich orbitach w ciele Istoty Ludzkiej. Energie Yang Niebios oraz Yin Ziemi nieustannie wlewają się poprzez czakry i punkty na ciele, wypełniając cały system Mocą, która umożliwia nam życie na planie fizycznym.
Choroba jest zawsze konsekwencją świadomego lub zwykle nieświadomego podążania niewłaściwą ścieżką w życiu. Stanowi lampkę ostrzegawczą, informującą nas o stanie zagrożenia.
Ciało mówi poprzez swoje niedomaganie: "Zatrzymaj się! Nie rób tego! Nie tkwij w tej sytuacji! Bądź świadomy tego, co czynisz! Chcę ci pomóc, posłuchaj mnie wreszcie!" Właśnie z tego powodu terapeuta pracując w obrębie ciała swego pacjenta, sam musi byd tego świadom, by nie czynid gwałtu na naturze, wykręcając sygnał ostrzegawczy stojący na jego drodze. Należy mu pokazad ten znak i dokładnie wytłumaczyd, jak go interpretowad i w jaki sposób rozpocząd proces likwidowania przyczyny schorzenia. Nikt tego nie może zrobid za osobę, która otrzymała określony znak ostrzegawczy. Prawa natury, znajdujące swe odbicie we wszechświecie, dotyczą każdego z nas.
Aby uzdrowid Istotę Ludzką, należy przywrócid pierwotny przepływ wibracji, które wnoszą życiowe energie Kosmosu w ciało. Dźwięk jest stosowany w intencji nastrojenia i zharmonizowania organizmu ludzkiego w oparciu o zjawisko rezonansu z dźwiękami planet. Na podobieostwo rozstrojonego instrumentu muzycznego chory człowiek musi ulec właściwemu nastrojeniu, by wyzdrowied.
O autorce
Dr Nelly Radwanowska-Amejgag jest lekarzem, absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej.
Ciągłe poszukiwanie odpowiedzi na pytania o przyczyny ludzkiego cierpienia i metody skutecznego ich uzdrawiania zawsze były jej głównym motorem procesu poznawczego. Początkowo pracowała w oparciu o medycynę akademicką, ale doświadczenia zawodowe i osobiste skierowały ją na ścieżkę irydiologii, ziołolecznictwa, homeopatii, a w koocu dźwiękoterapii. Ukooczyła Poznaoską Szkołę Homeopatii Klasycznej. W czasie stypendium naukowego w Japonii poznała tajniki aurikuloterapii. Uczestniczyła tam również w zajęciach Qi-gongu. Następnie ukooczyła szkołę Akupunktury i Medycyny Chioskiej prof. Garnuszewskiego w Warszawie.
Kolejnym etapem rozwoju stała się dźwiękoterapia, pojmowana zarówno w aspekcie fizykalnego oddziaływania kamertonów, mis grających i gongów, jak również wpływu wibracji na niewidzialne okiem trójwymiarowym aspekty Istoty Ludzkiej (żyjącego Mikrokosmosu), będącego odzwierciedleniem Makrokosmosu.
Uważa, że w celu uzdrowienia energetyczna natura istoty ludzkiej wymaga leczenia z poziomu energii subtelnych, bowiem zaburzenia w tych wymiarach odwzorowują się na poziomie struktur cielesnych. Działania ograniczające się do poziomu fizycznego powinny byd zatem jedynie częścią procesu uzdrawiania.

 

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułMedycyna Nowej Ery. Dźwiękoterapia. Uzdrawianie Muzyką Sfer - dź
autordr Nelly Radwanowska-Amejgag
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron270
wymiary17,0 x 24,0 cm
oprawamiękka