+22 813 88 68
Kobieta metafizyczna

Kobieta metafizyczna

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Kobiety metafizyczne to zbiór 10 niezwykłych wywiadów Artura Cieślara ze znanymi kobietami różnych zawodów i temperamentów, wydawałoby się - różnych światów: artystkami, politykami, naukowcami... Intymne rozmowy z kobietami mądrymi, wrażliwymi i odważnymi, które uchylają drzwi do swoich światów. O życiu i o tym, co nadaje mu sens, o indywidualnych wyborach, sukcesach i porażkach, duchowości i sprawach ostatecznych. A także o tym, jak zobaczyć więcej, lepiej rozumieć świat, a także żyć bardziej...
44.90zł 33.67zł
   Pin it

Kobiety metafizyczne to zbiór 10 niezwykłych wywiadów Artura Cieślara ze znanymi kobietami różnych zawodów i temperamentów, wydawałoby się - różnych światów: artystkami, politykami, naukowcami... Intymne rozmowy z kobietami mądrymi, wrażliwymi i odważnymi, które uchylają drzwi do swoich światów. O życiu i o tym, co nadaje mu sens, o indywidualnych wyborach, sukcesach i porażkach, duchowości i sprawach ostatecznych. A także o tym, jak zobaczyć więcej, lepiej rozumieć świat, a także żyć bardziej świadomie.

Rozmówczyniami Artura Cieslara są: Jadwiga Staniszkis, Beata Tyszkiewicz, s. Małgorzata Chmielewska, Beata Pawlikowska, Magdalena Cielecka, Agata Tuszyńska, Ewa Foley i Małgorzata Braunek.

 

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorArtur Cieślar
rok wydaniaWarszawa 2005
liczba stron246
wymiary19,5 x 20,5 cm
oprawatwarda
ISBN83-920015-1-6

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: