+22 813 88 68
Klasyfikacja diagnostyczna DC:0-3R

Klasyfikacja diagnostyczna DC:0-3R

Wydawnictwo: Fundament s.c.

Dostępność: W magazynie

  Jest  to pierwsze wydanie w języku polskim poprawionej wersji klasyfikacji diagnostycznej zaburzeń psychicznych i rozwojowych w okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, wydanej przez ZERO TO THREE: National Center for Infants Toddlers and Families. Z dużym przekonaniem, że dla psychologów i psychiatrów zajmujących się zaburzeniami psychicznymi i rozwojowymi dzieci będzie to ogromna pomoc w pracy, oddajemy w Państwa ręce publikację w doskonałym  tłumaczeniu Diany Senator, po redakcji naukowej Grażyny Kmity. Klasyfikacja DC:0-3R...
32.00zł 25.20zł
   Pin it
 

Jest  to pierwsze wydanie w języku polskim poprawionej wersji klasyfikacji diagnostycznej zaburzeń psychicznych i rozwojowych w okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, wydanej przez ZERO TO THREE: National Center for Infants Toddlers and Families.

Z dużym przekonaniem, że dla psychologów i psychiatrów zajmujących się zaburzeniami psychicznymi i rozwojowymi dzieci będzie to ogromna pomoc w pracy, oddajemy w Państwa ręce publikację w doskonałym  tłumaczeniu Diany Senator, po redakcji naukowej Grażyny Kmity.

Klasyfikacja DC:0-3R (Diagnostic Classification of Mental Health And Development Disorders Of Infancy and Early Childhood - Revised Edition) - poprawiona edycja klasyfikacja diagnostycznej zaburzeń psychicznych i rozwojowych w okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa DC:0-3 wydanej w 1994 roku przez "ZERO TO THREE": National Center for Infants Toddlers and Families.

DC:O-3R jest publikacją, która powstała w wyniku długoletniej pracy zespołu interdyscyplinarnego, w skład którego wchodzili specjaliści, zajmujący się rozwojem psychicznym niemowląt i małych dzieci. DC:0-3R jest próbą klasyfikacji zaburzeń tego okresu i stanowi ważne uzupełnienie klasyfikacji DSM-IV i ICD-10.

Publikacja DC:0-3R została przetłumaczona na ponad 8 języków.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

rok wydaniaWarszawa 2007
oprawamiękka
ISBN978-83-925198-0-5

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: