+22 813 88 68
Ken Wilber. Pasja myślenia

Ken Wilber. Pasja myślenia

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Biografia intelektualna jednego z najważniejszych myślicieli współczesnych, autora wielu książek m.in. Psychologia integralna, Krótka historia wszystkiego, Niepodzielone, Eksplozja świadomości, Jeden smak, Śmiertelni nieśmiertelni. Ken Wilber łączy religię z nauką, filozofię Wschodu i Zachodu, integruje różne modele świadomości, psychologii i terapii. Jego prace stanowią imponującą syntezę nauki, religii, filozofii, sztuki, kultury, filozofii - analizowanych z perspektywy ich ewolucji. Wilberowi poszukując Prawdy udało się stworzyć oryginalny,...
39.90zł 29.93zł
   Pin it

Biografia intelektualna jednego z najważniejszych myślicieli współczesnych, autora wielu książek m.in. Psychologia integralna, Krótka historia wszystkiego, Niepodzielone, Eksplozja świadomości, Jeden smak, Śmiertelni nieśmiertelni. Ken Wilber łączy religię z nauką, filozofię Wschodu i Zachodu, integruje różne modele świadomości, psychologii i terapii. Jego prace stanowią imponującą syntezę nauki, religii, filozofii, sztuki, kultury, filozofii - analizowanych z perspektywy ich ewolucji. Wilberowi poszukując Prawdy udało się stworzyć oryginalny, integralny system filozoficzny. Przekłady książek Wilbera ukazały się w ponad dwudziestu krajach. Jest najczęściej tłumaczonym autorem prac naukowych w Stanach Zjednoczonych. Wspaniała synteza mojej pracy. Gorąco polecam tę książkę każdemu zainteresowanemu prostą i zwięzłą interpretacją moich dotychczasowych poglądów i źródeł, z których czerpałem inspirację.

W "Pasji myślenia" autor - Frank Visser - opowiada zarówno o powstawaniu książek Wilbera, jak i o jego życiu, motywacjach, którymi kierował się w wyborze tematów, o teoretycznych i osobistych zmaganiach, o doświadczeniach duchowych. Przygotowując się do napisania tej książki, Visser kilkakrotnie odwiedził Wilbera i przeprowadził z nim długie wywiady.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorFrank Visser
rok wydaniaWarszawa 2003
liczba stron361
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-88875-47-7
tłumaczHenryk Smagacz