+22 813 88 68
Karmienie piersią

Karmienie piersią

Wydawnictwo: CoJaNaTo

Dostępność: Chwilowy brak towaru

  Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby karmienie piersią było pełnym radości, wzbogacającym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego dziecka. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin ukazuje psychologiczne i zdrowotne korzyści z karmienia piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo pomocnych w opiece nad dzieckiem rad. W książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z karmieniem piersią, w tym na temat: -korzyści płynących z...
58.00zł 52.49zł
   Pin it
 

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby karmienie piersią było pełnym radości, wzbogacającym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego dziecka.

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin ukazuje psychologiczne i zdrowotne korzyści z karmienia piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo pomocnych w opiece nad dzieckiem rad.

W książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z karmieniem piersią, w tym na temat:

-korzyści płynących z karmienia piersią

- trudności związanych z naturalnym karmieniem

- laktatorów i innych tego typu urządzeń

- snu w okresie karmienia piersią

- przyjmowania leków w okresie karmienia

- karmienia wieloraczków

- odstawienia od piersi

- karmienia w kontekście choroby niemowlęcia

- sutkofobii i wielu innych.

Książka „Karmienie piersią” jest pełna bezcennych rad, faktów medycznych i historii z życia, które pomogą ci zrozumieć, jak działa karmienie piersią i jak, za jego pomocą, stworzyć głęboką więź z twoim dzieckiem, jak również z twoim własnym ciałem. Nie znajdziesz bardziej pomocnej książki o karmieniu piersią, bez względu na to, czy planujesz karmienie swojego pierwszego dziecka, czy też szukasz najnowszych informacji na ten temat.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorIna May Gaski
rok wydaniakwiecień 2012
liczba stron352
wymiary14,8 x 21,0 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-933508-5-8