+22 813 88 68
Joga. Między ziemią a niebem

Joga. Między ziemią a niebem

Wydawnictwo: Freja

Dostępność: Chwilowy brak towaru

„Joga. Między ziemią a niebem” - to wywiad rzeka Joanny Pawłowicz z nauczycielem jogi Jurkiem Jaguckim i druga pozycja z serii „Pasje życia”. Książka ta stanowi podsumowanie ponad trzydziestoletnich doświadczeń Jurka w nauczaniu jogi. Opowiada o wszelkich dobrodziejstwach, jakie przynosi jej systematyczne praktykowanie, ale też o długich i trudnych poszukiwaniach sensu życia, o mozolnym dochodzeniu do harmonii w sobie i wokół siebie. To niekończąca się opowieść o zmaganiach z sobą samym, a jednocześnie kopalnia wiedzy o jodze i jej...
20.00zł 16.80zł
   Pin it

„Joga. Między ziemią a niebem” - to wywiad rzeka Joanny Pawłowicz z nauczycielem jogi Jurkiem Jaguckim i druga pozycja z serii „Pasje życia”.
Książka ta stanowi podsumowanie ponad trzydziestoletnich doświadczeń Jurka w nauczaniu jogi. Opowiada o wszelkich dobrodziejstwach, jakie przynosi jej systematyczne praktykowanie, ale też o długich i trudnych poszukiwaniach sensu życia, o mozolnym dochodzeniu do harmonii w sobie i wokół siebie. To niekończąca się opowieść o zmaganiach z sobą samym, a jednocześnie kopalnia wiedzy o jodze i jej zastosowaniu w naszym zachodnim świecie. Pokazuje, jak w piękny sposób można łączyć codzienne życie z praktyką jogi i medytacji.
Jurek Jagucki to wybitny nauczyciel jogi w systemie Iyengara, łączący doświadczenie praktyka jogi i medytacji zen oraz fizjoterapeuty. Praktykuje i naucza od ponad trzydziestu lat, wykształcił już kilkudziesięciu następców nauczycieli jogi. Prowadzi warsztaty w Polsce, Szwecji, Rosji oraz na Łotwie i Litwie. Założona przez niego trzydzieści lat temu szkoła jogi w Szczecinie funkcjonuje do dzisiaj.
Joanna Pawłowicz jest pisarką i dziennikarką mieszkającą w Szczecinie. Wydała do tej pory: 'Życie przez kalkę”, „Lena”, „Taniec z wiatrem”, „Psychoterapia – lekarstwo duszy” oraz liczne książeczki dla dzieci. Przez wiele lat zajmowała się ekologią i wydawała pismo „Zielona Arak”. Współpracuje z „Nieznanym Światem” i jest członkiem Krajowego Klubu Reportażu. Obecnie prowadzi wydawnictwo Freja i przygotowuje serię książek o niezwykłych ludziach i ich pasjach pod wspólnym tytułem „Pasje życia”.
W serii „Pasje życia” przygotowywane są kolejne pozycje. Do tej pory ukazały się „Psychoterapia – lekarstwo duszy” - wywiad z Alicją Jankowską oraz „Joga. Między niebem a ziemią.” Następna - „Ma-Uri – tam, gdzie otwiera się niebo”- opowiadająca o polinezyjskiej sztuce uzdrawiania, ukaże się w kwietniu 2013 roku. Kolejne będą poświęcone astrologii, homeopatii, makrobiotyce i medytacji.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorJoanna Pawłowicz
rok wydaniaSzczecin 2012
liczba stron102
wymiary13 x 20 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-934508-1-7