+22 813 88 68
Jego orgazm później

Jego orgazm później

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Skoro seksualna filozofia kobiecej rozkoszy, wyrażona przez Iana Kernera w książce Jej orgazm najpierw, przysłużyła się kobietom na całym świecie, teraz pora dowiedzieć się wszystkiego o tym, co podnieca mężczyzn i potrafi ich przy nas utrzymać. Będąca jej dopełnieniem książka Jego orgazm później proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, naświetla najbardziej...
29.90zł 26.99zł
   Pin it

Skoro seksualna filozofia kobiecej rozkoszy, wyrażona przez Iana Kernera w książce Jej orgazm najpierw, przysłużyła się kobietom na całym świecie, teraz pora dowiedzieć się wszystkiego o tym, co podnieca mężczyzn i potrafi ich przy nas utrzymać. Będąca jej dopełnieniem książka Jego orgazm później proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, naświetla najbardziej powszechne seksualne nawyki i oferuje praktyczne, poparte szeroką wiedzą, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania. Jako seksuolog terapeuta Ian Kerner przeprowadził niezliczone rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również, co może ważniejsze, na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali. Na temat przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami.
Nasza tożsamość seksualna - a także wyrażanie, spełnienie oraz rozwój tej tożsamości - stanowi podstawę sukcesu naszych intymnych związków. Krok po kroku Kerner roztacza przed nami wyraźną, zwięzłą i dostępną wizję seksualnej przyjemności, w której każda technika prowadzi do całości potężniejszej niż suma jej części. Napisana w tak samo dowcipnym, wnikliwym oraz intrygującym stylu, który przyniósł wcześniejszym pozycjom tego autora dużą popularność, książka Jego orgazm później jest przewodnikiem dla myślących kobiet, pozwalającym najpełniej cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo.

Doktor nauk medycznych Ian Kerner, uchodzący za najbardziej porywającego i najmodniejszego seksuologa naszych czasów, jest absolwentem Uniwersytetu Brandeisa, gdzie został członkiem elitarnego, intelektualnego stowarzyszenia Phi Beta Kappa; ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Nowojorskim i Uniwersytecie Majmonidesa na Florydzie. Często pojawia się w telewizyjnym programie "Today", na antenie radiowej u boku Howarda Sterna, na łamach "New York Timesa,""Cosmopolitan", "Maxima" i "Men's Health", udziela też intymnych porad na stronie internetowej Lifetime.TV.com. Jest ponadto współgospodarzem serii programów "Love on The Rocks", emitowanych przez Discovery Health Channel. To także autor książki Jej orgazm najpierw (Jacek Santorski & Co, 2006) oraz bestsellerowego poradnika Be Honest, You're Not That Into Him Either. Kerner mieszka wraz z żoną i synem w Nowym Jorku.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorIan Kerner
rok wydaniaWarszawa 2007
liczba stron240
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawamiękka ze skrzydełkami
ISBN978-83-89763-57-5
tłumaczRadosław Madejski