+22 813 88 68
Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu

Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Autorka miała raka. Nie pozwoliła sobie jednak na pogrążanie się w czarnej rozpaczy i poddanie się chorobie, która trawiła jej ciało. Zamiast tego skorzystała z licznych metod, jakie oferowała, jej medycyna – również ta niekonwencjonalna. Odkryła, że podłoża chorób wpływających na ciało można szukać w dużej mierze w psychice. Zastosowała więc szereg technik, które na równi oddziaływały na jej umysł, jak i na organizm. Od uzdrawiania energetycznego po jogę. Od diety makrobiotycznej po coraz popularniejsze lecznicze...
29.00zł 23.19zł
   Pin it

Autorka miała raka. Nie pozwoliła sobie jednak na pogrążanie się w czarnej rozpaczy i poddanie się chorobie, która trawiła jej ciało. Zamiast tego skorzystała z licznych metod, jakie oferowała, jej medycyna – również ta niekonwencjonalna.

Odkryła, że podłoża chorób wpływających na ciało można szukać w dużej mierze w psychice. Zastosowała więc szereg technik, które na równi oddziaływały na jej umysł, jak i na organizm. Od uzdrawiania energetycznego po jogę. Od diety makrobiotycznej po coraz popularniejsze lecznicze głodówki. Od afirmacji, medytacji i modlitw po proste ćwiczenia odprężająco-relaksujące oraz zatrzymujące energię. Monika Godlewska skorzystała także z takich popularnych metod terapeutycznych, jak masaż Shiatsu,muzykoterapia czy ustawienia Berta Hellingera. Wiedzę niezbędną do walki z nowotworem czerpała również z filozofii Wschodu.

Ostatecznie wygrała bitwę z rakiem i teraz cieszy się doskonałym zdrowiem duszy i ciała. Co więcej, dzięki chorobie odkryła prawdziwą wartość życia. Dziś przekazuje Tobie zbiór najlepszych spośród wypróbowanych przez siebie technik. Skoro potrafiły ją uleczyć, pomogą również Tobie i Twoim najbliższym.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorMonika Godlewska
rok wydaniaBiałystok 2011, wyd. 2
liczba stron278
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7377-489-6