+22 813 88 68
Inteligentny sposób radzenia sobie z głupimi uwagami i docinkam

Inteligentny sposób radzenia sobie z głupimi uwagami i docinkam

Wydawnictwo: Jedność

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Atak słowami może tak samo urazić, jak uderzenie w twarz. Większość ludzi najpierw nie wie, co powiedzieć. Odbiera im po prostu mowę. Dopiero później przychodzi im na myśl właściwa riposta. Albo też odpowiadają spontanicznie, wytaczając jeszcze cięższe działa. A przy tym często odnajdują się nagle w błędnym kole, ponieważ z głupiej uwagi bardzo łatwo rozwija się poważny konflikt. Barbara Berckhan przedstawia w swojej nowej książce 12 strategii, których zastosowanie w codziennych sytuacjach sprawi, że będziemy w stanie skutecznie i...
25.00zł 19.99zł
   Pin it

Atak słowami może tak samo urazić, jak uderzenie w twarz. Większość ludzi najpierw nie wie, co powiedzieć. Odbiera im po prostu mowę. Dopiero później przychodzi im na myśl właściwa riposta. Albo też odpowiadają spontanicznie, wytaczając jeszcze cięższe działa. A przy tym często odnajdują się nagle w błędnym kole, ponieważ z głupiej uwagi bardzo łatwo rozwija się poważny konflikt.

Barbara Berckhan przedstawia w swojej nowej książce 12 strategii, których zastosowanie w codziennych sytuacjach sprawi, że będziemy w stanie skutecznie i inteligentnie bronić się przed docinkami oraz złośliwą krytyką. Dowiemy się z niej m.in.:

  1. jak spowodować, aby ataki odbiły się od nas niczym piłka
  2. jak zbić z tropu atakujące nas osoby
  3. jak uda się nam „odtruć” nierzeczową krytykę
  4. w jaki sposób „unieszkodliwić” przeciwnika... prawiąc mu komplementy

Dodatkowo książka ta zawiera program treningowy, dzięki któremu można poprawić swoją błyskotliwość

  ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorBarbara Berckhan
rok wydania2007
liczba stron144
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7442-556-8