+22 813 88 68
Humanizowanie narcystycznego stylu

Humanizowanie narcystycznego stylu

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Praktyczny podręcznik psychoterapii indywidualnej i grupowej pacjentów z zaburzeniami tożsamości, skłonnościami wielkościowymi, psychosomatycznymi i innymi symptomami "fałszywego ja". Wybitny psychoterapeuta kalifornijski dr Stephen Johnson poświęcił cykl książek prezentacji metod pracy nad ograniczeniami charakterologicznymi, uwarunkowanymi przez urazy z kolejnych faz rozwoju małego dziecka. Żaden psychoterapeuta nie zdecydował się dotąd tak dalece 'odkryć karty' i opisać krok po kroku kulisy psychoanalitycznego procesu, nie szczędząc danych...
35.00zł 31.50zł
   Pin it

Praktyczny podręcznik psychoterapii indywidualnej i grupowej pacjentów z zaburzeniami tożsamości, skłonnościami wielkościowymi, psychosomatycznymi i innymi symptomami "fałszywego ja".

Wybitny psychoterapeuta kalifornijski dr Stephen Johnson poświęcił cykl książek prezentacji metod pracy nad ograniczeniami charakterologicznymi, uwarunkowanymi przez urazy z kolejnych faz rozwoju małego dziecka. Żaden psychoterapeuta nie zdecydował się dotąd tak dalece 'odkryć karty' i opisać krok po kroku kulisy psychoanalitycznego procesu, nie szczędząc danych odnoszących się do możliwych błędów i problemów psychoterapeuty. Autor czerpie z najnowszych prądów psychoanalizy (teorie relacji z obiektem i rozwoju Ja), pokazując jak twórczo integrować je z analizą charakteru zapoczątkowaną przez Reicha, metodami pracy z ciałem, Gestalt, terapii Ericksonowskiej i behawioralnej. Wyłania się z tego podejścia obraz integracyjnej psychoterapii bliski poszukiwaniom prowadzonym od kilkunastu lat w Laboratorium Psychoedukacji.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorSteven Johnson
rok wydaniaWarszawa 1993
liczba stron240
wymiary14,8 x 21,0 cm
oprawabroszurowa, lakierowana
ISBN83-85386-28-9
tłumaczAnna Czownicka