+22 813 88 68
Grzmot ciszy

Grzmot ciszy

Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi

Dostępność: W magazynie

"Grzmot ciszy" to jedna z najbardziej niezwykłych pozycji w dorobku Joela S. Goldsmith'a, która swymi treściami i głębią daleko wyprzedziła czasy, w których została napisana. Jak pisze o niej sam autor: "Całe posłannictwo tej książki opiera się na zasadzie, że istnieje wewnętrzna Łaska, która nie działa przy pomocy fizycznych czy materialnych sił. Łaska ta, której większość ludzi jest nieświadoma, działa jedynie wtedy, gdy porzuca się wiarę w cokolwiek i we wszystko, nawet włącznie z wiarą w takiego Boga, od...
32.00zł 28.80zł
   Pin it

"Grzmot ciszy" to jedna z najbardziej niezwykłych pozycji w dorobku Joela S. Goldsmith'a, która swymi treściami i głębią daleko wyprzedziła czasy, w których została napisana. Jak pisze o niej sam autor: "Całe posłannictwo tej książki opiera się na zasadzie, że istnieje wewnętrzna Łaska, która nie działa przy pomocy fizycznych czy materialnych sił. Łaska ta, której większość ludzi jest nieświadoma, działa jedynie wtedy, gdy porzuca się wiarę w cokolwiek i we wszystko, nawet włącznie z wiarą w takiego Boga, od którego świat spodziewa się cudów i czeka na nie od zarania dziejów."  Celem tej książki jest odsłonięcie transcendentalnej Świadomości i rozwój indywidualnej świadomości do tego punktu, kiedy ufnie można powiedzieć: "Ja żyję - jednak to nie ja, to Chrystus żyje we mnie". Cel ten można osiągnąć jedynie – żyjąc, poruszając się  i łącząc  stale swój indywidualny byt ze Słowem  , jak to zostało przedstawione w niniejszej książce.

Nowe pokolenie poszukujących sensu życia i otwartych na prawdę odkrywa teraz nauki Joela S. Goldsmith'a, które choć przekazane w pierwszej połowie XX wieku nie straciły nic ze swojej aktualności, żywotności i mocy. Przewiduję, że ten duchowy przekaz dotrze i wpłynie na jeszcze większą ilość osób w obecnym okresie, niż za życia autora. Wszystkie książki Joela. S. Goldsmith napisane są pod głębokim natchnieniem i wnoszą istotny wkład w duchowe przebudzenie ludzkości.

Eckhart Tolle autor książki "Potęga Teraźniejszości"

 

SPIS TREŚCI

Wstęp

 

Cześć I – Od ciemności do światła

 1. Dwa przymierza
 2. Prawo karmiczne
 3. Ponad mocą

 

Część II – Od nierzeczywistego do rzeczywistego

 1. Kto ci powiedział?
 2. Przekraczając umysł
 3. Umysł nieuwarunkowany
 4. Róża jest różą, jest różą
 5. Odtąd już nikogo nie znamy według ciała
 6. To jest wszechświat duchowy

 

Część III – Od prawa do Łaski

 1. Słyszeliście, że powiedziano przodkom
 2. A ja wam powiadam
 3. Nie stawiajcie oporu
 4. Ojciec, który widzi w ukryciu
 5. Gdy się modlicie
 6. Jako i my odpuszczamy
 7. Abyście byli dziećmi Ojca waszego
 8. Wie Ojciec wasz
 9. Wy jesteście światłem
 10. Łagodny głos ciszy
 11. ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 
autorJoel S. Goldsmith
rok wydaniaKraków 2009
liczba stron205
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-61897-16-3

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: