+22 813 88 68
Gdy porządni mężczyźni zachowują się jak dranie

Gdy porządni mężczyźni zachowują się jak dranie

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

David Wexler ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z mężczyznami i ich rodzinami. Książka skierowana jest do mężczyzn, którzy mają trudności ze zrozumieniem kobiecych potrzeb i ze stworzeniem trwałej, satysfakcjonującej erotycznej relacji. Autor trafnie opisuje główne problemy związków męsko-damskich, m.in. skłonność mężczyzn do emocjonalnego wycofania, sarkazmu, upokarzania, onieśmielania, wybuchów gniewu oraz niewierności. Znajdziesz w niej cenne wskazówki, jak radzić sobie z potrzebami emocjonalnymi w...
29.90zł 26.49zł
   Pin it

David Wexler ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z mężczyznami i ich rodzinami. Książka skierowana jest do mężczyzn, którzy mają trudności ze zrozumieniem kobiecych potrzeb i ze stworzeniem trwałej, satysfakcjonującej erotycznej relacji. Autor trafnie opisuje główne problemy związków męsko-damskich, m.in. skłonność mężczyzn do emocjonalnego wycofania, sarkazmu, upokarzania, onieśmielania, wybuchów gniewu oraz niewierności.
Znajdziesz w niej cenne wskazówki, jak radzić sobie z potrzebami emocjonalnymi w związkach i jak kontrolować destrukcyjne zachowania, które są przeszkodą w budowaniu głębokiej, pełnej szacunku relacji z ukochaną osobą. Książka mimo, iż porusza trudne problemy napisana została w bardzo przejrzysty, przystępny i wnikliwy sposób.

Dr David B. Wexler - autor Domestic Violence i The Adolescent Self, od ponad dwudziestu lat pomaga mężczyznom i ich rodzinom. Prowadzi Relationship Training Institute w San Diego - organizację zajmującą się rozwiązywaniem konfliktów. Kalifornijskie Towarzystwo Psychologiczne nagrodziło go za wyjątkowy wkład w rozwój psychologii.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułJak zmienić swoje postępowanie i relacje z ludźmi
autorDavid B.Wexler
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron272
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-159-5
tłumaczZbigniew Kościuk