+22 813 88 68
Ewka, co cię ugryzło? Jak sie zrozumieć i porozumieć

Ewka, co cię ugryzło? Jak sie zrozumieć i porozumieć

Wydawnictwo: CoJaNaTo

Dostępność: W magazynie

Każda rozmowa może przynieść radość i porozumienie,ale również może zawieść nas na manowce. Zamiast zrozumieniai bliskości czasem pojawia się żal i poczucie osamotnienia, a rozmowyidą w nieprzewidzianym kierunku, dalekim od naszychintencji. I chociaż tak bardzo chcemy się usłyszeć i zostać usłyszanymi,oddalamy się od siebie.   Impulsem do napisania tej książki było moje marzenie. Mam w życiu pewną relację, która jest dla mnie szczególnie cenna. Ale choć jest to jeden z najważniejszych dla mnie związków, rozmowy nie zawsze nam...
34.90zł 31.49zł
   Pin it

Każda rozmowa może przynieść radość i porozumienie,ale również może zawieść nas na manowce. Zamiast zrozumieniai bliskości czasem pojawia się żal i poczucie osamotnienia, a rozmowyidą w nieprzewidzianym kierunku, dalekim od naszychintencji. I chociaż tak bardzo chcemy się usłyszeć i zostać usłyszanymi,oddalamy się od siebie.  

Impulsem do napisania tej książki było moje marzenie. Mam w życiu pewną relację, która jest dla mnie szczególnie cenna. Ale choć jest to jeden z najważniejszych dla mnie związków, rozmowy nie zawsze nam wychodzą. A ponieważ relacja ta jest dla mnie aż tak ważna, jeśli coś się nie udaje, boli to bardziej niż w innych przypadkach.

Niczym uparty śledczy sprawdzam każdy trop, który prowadzi do porozumienia. Szukam magicznego składnika, który powoduje, że nasz przekaz trafia do odbiorcy, zostaje zrozumiany i życzliwie przyjęty, a następnie zamienia się w przepływ – działań lub słów, dzięki którym nasze relacje stają się trwalsze i bardziej satysfakcjonujące.

Napisałam ten poradnik, aby każda osoba mająca w swoim życiu kogoś, z kim naprawdę chce się dogadać, otrzymała podpowiedzi, które pomogą jej zrozumieć, dlaczego czasami, pomimo najlepszych chęci, nie udaje nam się tego osiągnąć. Proponuję także praktyczne i sprawdzone narzędzia, które pomogą lepiej poznać siebie i innych i po prostu się porozumieć.

                                                                                                                                                Ewa Tyralik

autorEwa Tyralik
rok wydaniaWarszawa 2016
liczba stron168
wymiary17 x 24 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-63860-15-8