+22 813 88 68
Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu

Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu

Wydawnictwo: Jeden Świat

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Emocje towarzyszą nam na każdym etapie naszego życia. Czym jest zło, niezadowolenie, zazdrość? Skąd się biorą, jak nauczyć się je rozpoznawać? Osho uczy, jak radzić sobie z nimi w praktyczny i dojrzały sposób, by nie ranić innych, jednocześnie nie krzywdząc siebie. Nie daje gotowych rozwiązań, lecz narzędzia do pracy nad sobą. Nie udziela prostych odpowiedzi jak zapanować nad negatywnymi emocjami, daje jedynie wskazówki, jak poznając siebie, możemy wydostać się z pułapki uwarunkowań, jak zamiast tworzyć problemy, tłumić niezadowolenie i złość,...
22.00zł 19.85zł
   Pin it

Emocje towarzyszą nam na każdym etapie naszego życia. Czym jest zło, niezadowolenie, zazdrość? Skąd się biorą, jak nauczyć się je rozpoznawać? Osho uczy, jak radzić sobie z nimi w praktyczny i dojrzały sposób, by nie ranić innych, jednocześnie nie krzywdząc siebie. Nie daje gotowych rozwiązań, lecz narzędzia do pracy nad sobą. Nie udziela prostych odpowiedzi jak zapanować nad negatywnymi emocjami, daje jedynie wskazówki, jak poznając siebie, możemy wydostać się z pułapki uwarunkowań, jak zamiast tworzyć problemy, tłumić niezadowolenie i złość, poszukiwać pozytywnych rozwiązań.

Od tysięcy lat mistycy mówią dokładnie to samo: wszystko to, co wypełnia twój umysł, nie jest twoje; ty jesteś ponad tym.
Jedynym twoim grzechem jest to, że się z tym identyfikujesz.

                                                                                                                                                       OSHO

autorOsho
rok wydaniaWarszawa 2016
liczba stron124
wymiary12.5 x 17.5 cm
oprawamiękka ze skrzydełkami
ISBN978-83-89632-73-9
tłumaczBogusława Jurkevich

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: