+22 813 88 68
EFT– rozwiązanie w zasięgu ręki

EFT– rozwiązanie w zasięgu ręki

Wydawnictwo: New Dawn

Dostępność: W magazynie

EFT jest to skuteczna i bardzo prosta metoda, która pomoże uporać się z wieloma problemami w różnych dziedzinach życia, poprzez stymulowanie punktów, używanych również w akupunkturze, jednocześnie skupiając się na dyskomforcie psychicznym lub fizycznym bólu. Lars Mygind wyjaśnia w sposób prosty i uporządkowany, czym jest EFT. Techniki te mogą być używane niezależnie, ale są również doskonałym uzupełnieniem innych metod leczenia. Książka dla wszystkich cierpiących z powodu dyskomfortu fizycznego i psychicznego, ale...
29.00zł 25.99zł
   Pin it

EFT jest to skuteczna i bardzo prosta metoda, która pomoże uporać się z wieloma problemami w różnych dziedzinach życia, poprzez stymulowanie punktów, używanych również w akupunkturze, jednocześnie skupiając się na dyskomforcie psychicznym lub fizycznym bólu.
Lars Mygind wyjaśnia w sposób prosty i uporządkowany, czym jest EFT. Techniki te mogą być używane niezależnie, ale są również doskonałym uzupełnieniem innych metod leczenia. Książka dla wszystkich cierpiących z powodu dyskomfortu fizycznego i psychicznego, ale również dla tych, którzy chcą wzmocnić swoje mechanizmy samoleczenia w celu osiągnięcia większej pomyślności i szczęścia.
Lars Mygind jest liderem w EFT i liderem duńskiej School of Thought Field Therapy. Hanne Heilesen jest trenerem i nauczycielem w tym samym miejscu.
W komplecie z książką płyta DVD z praktycznymi instrukcjami!

 

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorLars Mygind, Hanne Heilesen
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron84
wymiary16,5 x 23,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-932452-2-2