+22 813 88 68
Duchowy wymiar ciąży

Duchowy wymiar ciąży

Wydawnictwo: Samsara

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Oto najlepszy przewodnik o rozwoju, trosce i wsparciu w trakcie ciąży. Każdy trymestr ciąży to dla kobiety etap bohaterskiej podróży, podczas której zmaga się ona z trudnościami w aspekcie nie tylko fizycznym i emocjonalnym, ale także duchowym. Ważne jest zrozumienie tych wszystkich przejawów, bo pozwala to na zwiększenie świadomości swojej i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Ten przewodnik, stworzony przez ginekologów-położoników z wieloletnią praktyką, a także rodziców czwórki dzieci, pozwoli każdej kobiecie...
34.90zł 31.49zł
   Pin it

Oto najlepszy przewodnik o rozwoju, trosce i wsparciu w trakcie ciąży.

Każdy trymestr ciąży to dla kobiety etap bohaterskiej podróży, podczas której zmaga się ona z trudnościami w aspekcie nie tylko fizycznym i emocjonalnym, ale także duchowym. Ważne jest zrozumienie tych wszystkich przejawów, bo pozwala to na zwiększenie świadomości swojej i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka.

Ten przewodnik, stworzony przez ginekologów-położoników z wieloletnią praktyką, a także rodziców czwórki dzieci, pozwoli każdej kobiecie zrozumieć kolejne etapy tego błogosławionego stanu jakim jest ciąża, nawiązać więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnaleźć się w tej wyjątkowej roli matki. Autorzy w oparciu o doświadczenie w medycynie konwencjonalnej i alternatywnej, autorzy stworzyli przewodnik po codziennej praktyce zarówno w aspekcie duchowym, jak i fizycznym.

Wraz z tą książką kobiety przejdą drogę przez  trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, otrzymają wsparcie i przygotują się na przyjście na świat swojego dziecka. W publikacji znajdują się także praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.

Książka wznosi temat ciąży i porodu na nowy poziom i przygotowuje kobiety do podróży bohaterki od ciąży do macierzyństwa.

 

podtytułPielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa
autorKathryn M. Landherr, Shawn A. Tassone
rok wydaniaBiałystok 2015
liczba stron304
wymiaryA4
oprawamiękka ze skrzydełkami
ISBN978-83-63965-54-9
tłumaczKatarzyna Emilia Bogdan
tytuł oryginałuSpiritual Pregnancy: Develop, Nurture & Embrace the Journey to M

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: