+22 813 88 68
Druga młodość

Druga młodość

Wydawnictwo: Nowy Horyzont

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Druga Młodość. Setki rad dla kobiet w każdym wieku, jak się odmłodzić. Zwielokrotnij swoją energię seksualną i siły witalne Odzyskaj panowanie nad apetytem i pozbądź się nadwagi Zredukuj zmarszczki, przebarwienia i inne problemy skórne Popraw swój nastrój i pamięć Dzięki prostym, naturalnym technikom wywodzącym się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, druga połowa życia kobiet pozwala połączyć mądrość życiową z doskonałym stanem zdrowia. Doktor Mao – ulubieniec Ameryki, a w szczególności gwiazd Hollywood, ekspert...
39.90zł 35.99zł
   Pin it

Druga Młodość. Setki rad dla kobiet w każdym wieku, jak się odmłodzić.


Zwielokrotnij swoją energię seksualną i siły witalne
Odzyskaj panowanie nad apetytem i pozbądź się nadwagi
Zredukuj zmarszczki, przebarwienia i inne problemy skórne
Popraw swój nastrój i pamięć

Dzięki prostym, naturalnym technikom wywodzącym się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, druga połowa życia kobiet pozwala połączyć mądrość życiową z doskonałym stanem zdrowia. Doktor Mao – ulubieniec Ameryki, a w szczególności gwiazd Hollywood, ekspert Yahoo!, zajmujący się medycyną naturalną, przedstawia w książce Druga młodość setki rad, które mają na celu pomóc kobietom przejść łagodnie i zdrowo przez wyzwania napotykane na drodze życia.

Doktor Mao, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z długowiecznością, posiada certyfikat Amerykańskiej Izby Lekarskiej, prowadzi prywatną praktykę lekarską w Ośrodku Tao of Wellness w Santa Monica w Kalifornii. Doradza pacjentom (wśród których znajdują się: Jim Carrey, Helen Hunt, Anjelica Houston, Britney Spears czy Samuel Goldwyn) jak osiągnąć optymalny stan zdrowia i dobre samopoczucie. Dzięki doktorowi, ośrodek ten uzyskał także status największego w USA ośrodka akupunktury i medycyny chińskiej. Oprócz praktyki prywatnej w Tao of Wellness, doktor Mao jest współzałożycielem, byłym prezesem, a obecnie kanclerzem Uniwersytetu Tradycyjnej Chińskiej Medycyny - Yo San w Los Angeles. W wielu krajach prowadzi wykłady na tematy związane z medycyną zapobiegawczą, długowiecznością, dietą i odżywianiem, ziołolecznictwem, zarządzaniem stresem, medytacją, poprawą życia, zintegrowaną kuracją przeciwnowotworową, tai chi, qigong, chińską jogą i duchowością.

 

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorDr Maoshing Ni
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron352
wymiary15 x 19.5 cm
oprawamiękka ze skrzydełkami
ISBN978-83-618-8312-8
tłumaczJoanna Gera
tytuł oryginałuSecond Spring. Dr. Mao\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\