+22 813 88 68
Droga do zdrowia i witalności. Podr. ćwiczeń bioenergetycznych

Droga do zdrowia i witalności. Podr. ćwiczeń bioenergetycznych

Wydawnictwo: Centrum Pracy z Ciałem

Dostępność: W magazynie

Ponad 100 innowacyjnych i energetycznych ćwiczeń, aby połączyć ciało i umysł opracowanych podczas 20-letniego doświadczenia w bioenergetycznej pracy z ciałem. Ćwiczenia bioenergetyczne przynoszą wiele korzyści w zakresie podnoszenia witalności organizmu, jak również w sferze życia emocjonalnego i seksualnego. Regularne ich stosowanie wpływa na zmniejszenie napięć mięśniowych, zwiększenie żywotności ciała oraz  odzyskanie  zdolności do przeżywania radośc i przyjemności i w życiu. Ćwiczenia pomagają zwiększyć zaufanie do siebie,...
34.00zł 30.49zł
   Pin it

Ponad 100 innowacyjnych i energetycznych ćwiczeń, aby połączyć ciało i umysł opracowanych podczas 20-letniego doświadczenia w bioenergetycznej pracy z ciałem.

Ćwiczenia bioenergetyczne przynoszą wiele korzyści w zakresie podnoszenia witalności organizmu, jak również w sferze życia emocjonalnego i seksualnego. Regularne ich stosowanie wpływa na zmniejszenie napięć mięśniowych, zwiększenie żywotności ciała oraz  odzyskanie  zdolności do przeżywania radośc i przyjemności i w życiu. Ćwiczenia pomagają zwiększyć zaufanie do siebie, rozwinąć potencjał orgazmiczny i wyzwolić energię stłumionych uczuć.

Alexander Lowen (1910–2008) – amerykański psychiatra i psychoterapeuta.

Analiza bioenergetyczna stworzona przez cieszącego się międzynarodowym uznaniem psychiatrę dr. Alexandra Lowena jest formą psychoterapii łączącą w sobie pracę z ciałem i umysłem. Ułatwia ona pacjentowi rozwiązanie jego problemów emocjonalnych i uświadamia mu, że nosi w sobie potencjał życiowej radości i przyjemności. Terapia tego rodzaju jest dostępna w USA, Kanadzie, Afryce Południowej, Europie, Izraelu, Japonii, Nowej Zelandii i Australii.

 

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorAlexander Lowen
rok wydaniaKoszalin 2011
liczba stron167
wymiary14,8 × 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-930534-1-4