+22 813 88 68
Być przyjacielem czy mieć przyjaciela?

Być przyjacielem czy mieć przyjaciela?

Wydawnictwo: Jedność

Dostępność: W magazynie

Nowe wydanie bardzo popularnej książki Valerio Albisettiego! Przyjaźń syci się sama sobą, jest źródłem wsparcia i ochrony, nakazuje ufność, koronuje ją wierność, a jej fundamentem jest lojalność. Niechaj ta książka będzie tym, czym być może – najlepszym po przyjaźni przewodnikiem.   Valerio Albisetti - jest jednym z najbardziej znaczących twórców współczesnej psychoanalizy. Z pochodzenia Szwajcar. Profesjonalista odnoszący sukcesy, także w dziedzinie przedsiębiorczości. Prowadzi konferencje i seminaria w...
14.70zł 13.36zł
   Pin it

Nowe wydanie bardzo popularnej książki Valerio Albisettiego!

Przyjaźń syci się sama sobą, jest źródłem wsparcia i ochrony, nakazuje ufność, koronuje ją wierność, a jej fundamentem jest lojalność. Niechaj ta książka będzie tym, czym być może – najlepszym po przyjaźni przewodnikiem.

 

Valerio Albisetti - jest jednym z najbardziej znaczących twórców współczesnej psychoanalizy. Z pochodzenia Szwajcar. Profesjonalista odnoszący sukcesy, także w dziedzinie przedsiębiorczości. Prowadzi konferencje i seminaria w największych miastach europejskich i amerykańskich. Twórca Psychoterapii Personalistycznej. Jest autorem wielu bardzo popularnych, bestsellerowych książek.

                                        ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorValerio Albisetti
rok wydaniaKielce 2006
liczba stron136
wymiary12,5 x 19,5cm
oprawamiękka
ISBN83-7442-462-1