+22 813 88 68
Bromba i psychologia

Bromba i psychologia

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Jak się okazuje, Bromba interesuje się nie tylko filozofią. Odkryła w sobie nową Wielką Pasję - psychologię. Każdy, kto poznał Brombę wiele lat temu, z pewnością nie poczuje się rozczarowany. Tak, to znowu ona! Ona, a także inni mieszkańcy Naszej Okolicy. Gluś, Fikander, Malwinka, Psztymucel, Kajetan, Makawity - wybrani z wybranych. Czy może być coś bardziej wciągającego i przyjemniejszego niż rozważanie najistotniejszych problemów psychologicznych w gronie starych przyjaciół? - Jak myślimy? Ha! - pomyślała Bomba. - Musimy o tym pomyśleć. W tym...
29.99zł 26.74zł
   Pin it

Jak się okazuje, Bromba interesuje się nie tylko filozofią. Odkryła w sobie nową Wielką Pasję - psychologię. Każdy, kto poznał Brombę wiele lat temu, z pewnością nie poczuje się rozczarowany. Tak, to znowu ona! Ona, a także inni mieszkańcy Naszej Okolicy. Gluś, Fikander, Malwinka, Psztymucel, Kajetan, Makawity - wybrani z wybranych. Czy może być coś bardziej wciągającego i przyjemniejszego niż rozważanie najistotniejszych problemów psychologicznych w gronie starych przyjaciół?

- Jak myślimy? Ha! - pomyślała Bomba. - Musimy o tym pomyśleć.
W tym samym czasie Gluś wpadł na ten sam pomysł. Czy oznacza to, że myśli Bromby i Glusia gdzieś sobie były i nie wiadomo, dlaczego akurat wtedy się pojawiły?
Wisiały w powietrzu?
Drzemały uśpione w Glusiu i Brombie i coś te myśli obudziło?
Tylko co? Dlaczego się spotkały? I czy, mówiąc o naszych myślach i zamieniając je na słowa, zdania i wypowiedzi, nie robimy im krzywdy? A gdy zapisujemy? Czy to wciąż są tylko myśli?
A co z emocjami? Przecież emocje odczuwane a emocje zapisane to zupełnie coś innego!
- Wiesz co, Glusiu - powiedziała Bomba - proponuję nasze następne spotkanie poświęcić psychologii. I tak też uczynili.
(fragment)

autorMaciej Wojtyszko
rok wydaniaWarszawa 2007
liczba stron120
wymiary22,5 x 17,5 cm
oprawatwarda
ISBN978-83-88875-89-2