+22 813 88 68
Boginiczne archetypy dojrzałej kobiecości

Boginiczne archetypy dojrzałej kobiecości

Wydawnictwo: Yemaya

Dostępność: W magazynie

Każda kobieta wkracza kiedyś w trzecią fazę życia. A gdy znajdzie się na tym nieznanym terytorium, może albo opłakiwać utraconą młodość, albo z ekscytacją spojrzeć w przyszłość, korzystając z bogactw ukrytych we własnej psychice. Autorka opisuje potężne kobiece archetypy, symbolizowane przez boginie mądrości, współczucia, gniewu i uzdrawiającego śmiechu, odkrywając w nich pokłady mocy pojawiające się w psychice dojrzałej kobiety. I przekonuje, że możemy obudzić w sobie boginię bez względu na wiek. Jean Shinoda Bolen - profesor psychiatrii na...
42.60zł 37.50zł
   Pin it

Każda kobieta wkracza kiedyś w trzecią fazę życia. A gdy znajdzie się na tym nieznanym terytorium, może albo opłakiwać utraconą młodość, albo z ekscytacją spojrzeć w przyszłość, korzystając z bogactw ukrytych we własnej psychice.

Autorka opisuje potężne kobiece archetypy, symbolizowane przez boginie mądrości, współczucia, gniewu i uzdrawiającego śmiechu, odkrywając w nich pokłady mocy pojawiające się w psychice dojrzałej kobiety. I przekonuje, że możemy obudzić w sobie boginię bez względu na wiek.

Jean Shinoda Bolen - profesor psychiatrii na Uniwersytecie Cafifornia w San Francisco i wybitną psychoterapeutką z 40-letnim doświadczeniem. Prowadzi liczne wykłady i warsztaty. Jej książki - wydała do tej pory 13 tytułów, m.in. Boginie w każdej kobiecie - zostały przetłumaczone na kilkanaście języków.

 

autorJean Shinoda Bolen
rok wydaniaWarszawa 2016
liczba stron272
wymiary13.5 x 20.4 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-944271-15
tłumaczBożena Pierga