+22 813 88 68
Bóg jeszcze nie umarł

Bóg jeszcze nie umarł

Wydawnictwo: Illuminatio

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Od tysięcy lat ludzie poszukiwali dowodów na istnienie boga, ponieważ pierwiastek boski zdawał się przenikać całą rzeczywistość. I choć nikt przez ten czas nie mógł go uchwycić, to prace nie ustawały. Aż do dziś! Bo fenomenalny Amit Goswami przedstawia niezbite dowody na istnienie boga! Oto rzetelna, bezstronna teoria ewolucji uwzględniająca hipotezę boga… kwantowego i potwierdzająca tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje się tak naprawdę w umyśle boga! Niezwykłe kompendium dla sceptyków, które uczy...
39.90zł 36.75zł
   Pin it

Od tysięcy lat ludzie poszukiwali dowodów na istnienie boga, ponieważ pierwiastek boski zdawał się przenikać całą rzeczywistość. I choć nikt przez ten czas nie mógł go uchwycić, to prace nie ustawały.

Aż do dziś! Bo fenomenalny Amit Goswami przedstawia niezbite dowody na istnienie boga!

  • Oto rzetelna, bezstronna teoria ewolucji uwzględniająca hipotezę boga… kwantowego i potwierdzająca tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje się tak naprawdę w umyśle boga!
  • Niezwykłe kompendium dla sceptyków, które uczy genialnych metod, jak odkrywać boga i przenikać jego umysł za pomocą nauki!
  • Ultranowoczesny przewodnik po tajemnicach fizyki kwantowej, biofizyki i biologii molekularnej w odniesieniu do ewolucjonizmu i kreacjonizmu!
  • Przystępne wprowadzenie do aktywizmu kwantowego dla każdego!

To pierwsza książka, która odsłania wszelkie nierozwikłane dotąd tajemnice biologii – kwestię pochodzenia człowieka czy luki w ewolucyjnym zapisie kopalnym. Tylko z niej możemy dowiedzieć się, jak współgrają ze sobą: genetyka, filozofia, religia, marzenia senne, telepatia, archeologia i wiele innych na pozór wykluczających się dziedzin.

 Poznaj tajemniczy świat kwantów i odkryj boską naturę wszechświata!

 ——–

Amit Goswami – profesor, fizyk kwantowy, pionier paradygmatu nauki zwanej „nauką w obrębie świadomości”; autor wielu popularnych książek na temat fizyki kwantowej i świadomości; praktyk na polu duchowości i transformacji; sam siebie nazywa aktywistą kwantowym.

podtytułCo fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu
autorAmit Goswami
rok wydania2015
liczba stron344
wymiary20,5x14,6 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-63965-64-8
tłumaczBartłomiej Kotarski
tytuł oryginałuGod Is Not Dead: What Quantum Physics Tells Us about Our Origins