+22 813 88 68
Bliskość. Zaufaj sobie i innym

Bliskość. Zaufaj sobie i innym

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: Chwilowy brak towaru

ODKRYJ NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA! W czasach, gdy wszystko jest powierzchowne i tymczasowe, coraz częściej towarzyszy nam podskórne przekonanie, że zatraciliśmy poczucie bliskości. Bliskość nie musi być fizyczna, chociaż seks jest jedną z jej form. O wiele istotniejsza jest gotowość do odsłonięcia najgłębszych uczuć i potrzeb. Kiedy obawiamy się otworzyć, gdy boimy się zaufać, intymność staje się ryzykiem. Odwaga bliskości musi być zakorzeniona w wewnętrznym przekonaniu, że nawet jeśli partner nie zechce się otworzyć lub nadużyje naszego zaufania, nie...
24.90zł 22.49zł
   Pin it

ODKRYJ NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA!

W czasach, gdy wszystko jest powierzchowne i tymczasowe, coraz częściej towarzyszy nam podskórne przekonanie, że zatraciliśmy poczucie bliskości.
Bliskość nie musi być fizyczna, chociaż seks jest jedną z jej form. O wiele istotniejsza jest gotowość do odsłonięcia najgłębszych uczuć i potrzeb. Kiedy obawiamy się otworzyć, gdy boimy się zaufać, intymność staje się ryzykiem. Odwaga bliskości musi być zakorzeniona w wewnętrznym przekonaniu, że nawet jeśli partner nie zechce się otworzyć lub nadużyje naszego zaufania, nie poniesiemy żadnej trwałej krzywdy.
OSHO w wyważonej i pełnej wyczucia książce krok po kroku oswaja czytelnika z ryzykiem bliskości. Pokazuje, w jaki sposób zmierzyć się z lękiem przed intymnością i jak go przekroczyć. Podpowiada, jak pielęgnować siebie i swoje relacje, aby budować otwartość i zaufanie.  OSHO jak zawsze rzuca czytelnikom śmiałe wyzwanie. Prowokuje do wyzwolenia się od przekonań i uprzedzeń stojących na przeszkodzie do osiągnięcia życiowej pełni.

 

Ewentualny cytat z książki

Seria książek NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA zawiera wskazówki OSHO, jak poradzić sobie z najważniejszymi problemami dotyczącymi każdego współczesnego człowieka, jego związkami z innymi ludźmi oraz jak odpowiedzieć na odwieczne pytania: „Kim jestem” i „Jak żyć”.

              ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

autorOsho
rok wydaniaKwiecień 2013
liczba stron196
wymiary12,5x19,5
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-696-5