+22 813 88 68
Balsam dla Duszy walczącej z rakiem

Balsam dla Duszy walczącej z rakiem

Wydawnictwo: Rebis

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zbiór intymnych opowieści pacjentów chorych na raka i ich najbliższych, lekarzy, pielęgniarek, duchownych i przyjaciół Balsam dla duszy walczącej z rakiem... - Jacka Canfielda to grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki. Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w "klubie chorych na raka" - zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich - wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do...
43.90zł 39.90zł
   Pin it

Zbiór intymnych opowieści pacjentów chorych na raka i ich najbliższych, lekarzy, pielęgniarek, duchownych i przyjaciół

Balsam dla duszy walczącej z rakiem... - Jacka Canfielda to grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki.

Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w "klubie chorych na raka" - zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich - wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja.

Jonathan Alter, "Newsweek"

           

Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: "Ma pan raka" i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem.

Doug Ulman, trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation 

Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek - począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne.

           

Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo.

Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego -zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego - kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej.

Becky Natrajan, lekarz medycyny

  ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorJack Canfield
rok wydania2012
liczba stron496
wymiary13,5x21,5 cm
oprawatwarda
ISBN978-83-7510-721-0
tłumaczAleksander Gomola, Grażyna Łaciak-Gomol