+22 813 88 68
Balsam dla duszy matki

Balsam dla duszy matki

Wydawnictwo: Rebis

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Książka, która składa hołd macierzyństwu Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy wielu bestsellerów, przygotowali tę książkę wspólnie z Jennifer Read Hawthorne i Marci Shimoff. Ci profesjonalni mówcy i nauczyciele przemawiają do tysięcy kobiet na całym świecie na temat rozwijania własnego potencjału i osiągania  sukcesu w życiu zawodowym. Balsam dla duszy matki składa hołd macierzyństwu - temu uniwersalnemu powołaniu, które wymaga umiejętności najlepszych rozjemców i mentorów, mistrzów kucharskich i...
33.00zł 30.00zł
   Pin it

Książka, która składa hołd macierzyństwu

Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy wielu bestsellerów, przygotowali tę książkę wspólnie z Jennifer Read Hawthorne i Marci Shimoff. Ci profesjonalni mówcy i nauczyciele przemawiają do tysięcy kobiet na całym świecie na temat rozwijania własnego potencjału i osiągania  sukcesu w życiu zawodowym.

Balsam dla duszy matki składa hołd macierzyństwu - temu uniwersalnemu powołaniu, które wymaga umiejętności najlepszych rozjemców i mentorów, mistrzów kucharskich i doradców. Te nadzwyczaj ciepłe opowieści ukazują najważniejsze momenty macierzyństwa, zarówno te najbardziej triumfalne, jak i te banalne: od porodu po kształtowanie w sobie macierzyńskiej intuicji, od powstawania szczególnych wspomnień i walki o rodzinne szczęście do chwili, w której matka wypuszcza swe dziecko w świat.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorJack Canfield, Mark Victor Hansen, Jennifer Read-Hawthorne, M
rok wydania2013
liczba stron296
wymiary13,5 x 21,5 cm
oprawatwarda
ISBN978-83-7510-518-6
tłumaczAleksander Gomola , Agnieszka Jacewicz